Fabrika


Fabrika

BUGÜNDEN GELECEĞE
İki ayrı kadim ilde, iki ayrı tam
kapasite tesis ile üretim...

Sezonda ortalama 500’ün üzerinde model ile sektöründe muadil sayılabilecek firmalar arasında hatırı sayılır yere sahip olan Özdallar Grubu 40’ı orta ve üst düzey yönetici olmak üzere 350’nin üzerinde personelle faaliyet göstermektedir.

Yıllık 750.000 çift üretim kapasitesi ile Türkiye’nin ulusal ayakkabı pazarında önemli ölçüde pay sahibidir. Güçlü üretim kapasitesi ve hayata geçirdiği markalar sayesinde global pazarda önemli bir oyuncu olma vizyonu ile çalışmalarını sürdüren Özdallar 4000 m²’si İstanbul’da, 10.000 m²’si Malatya 2. OSB’deki üretim tesisleri ile Anadolu’nun iki kadim kentini güçlü bir bağla bir kez daha bağlamaktadır.

Bugün Türkiye genelinde 600’ün üzerinde satış noktasında ürünlerini tüketicisi ile buluşturan Özdallar yaklaşık 10.000.000 çift ayakkabı üretmiştir.

Yurt içindeki yaygın satış ağının yanı sıra; Irak, İran, Ürdün, Filistin, Amerika, İsviçre, Rusya, Makedonya, Litvanya, Suudi Arabistan, Kuveyt, Dubai ve Katar’a ihracat gerçekleştirmektedir.

2020 yılına kadar cirosunu 50.000.000 TL’nin üzerine çıkartmayı hedefleyen firma yıl sonuna kadar 2’si Flagship Store olmak üzere toplam 20 mağaza açmayı planlamaktadır.

Yine aynı periyot aralığında “The Marcomen World”, “Scootland” ve “Fammark” markaları ile büyümesini sürdürecektir.

Foto Galeri